Válaszd ki az iskolád

és kattints a lent található "Tovább" gombra.

Keresés:
"Budapest Táncművészeti Stúdió" Szakközépiskola (1147 Budapest Miskolci utca 141-145.)
"Budapest" Baptista Külkereskedelmi Szakközépiskola, Gimnázium és Sportiskola (1201 Budapest Vörösmarty utca 89-91.)
"Médiatudományi" Szakközépiskola (1191 Budapest József Atttila utca 74.)
"oktOpus Multimédia Intézet" Médiaművészeti Szakközépiskola (1074 Budapest Szövetség utca 37.)
"Schola Europa Akadémia" Szakközépiskola (1078 Budapest Murányi utca 10.)
"Turcsák Hangszerépítő Kézművészeti Akadémia" Szakközépiskola (1092 Budapest Ráday utca 38)
ADDETUR Baptista Gimnázium és Szakközépiskola (1022 Budapest Marczibányi tér 3.)
Adu Vállalkozói Szakközép- és Szakiskola, Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola és Gimnázium (1211 Budapest Táncsics Mihály utca 78.)
Al Wahda Arab Iskola (1157 Budapest Kavicsos köz 2-4.)
Alsóerdősori Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium (1074 Budapest Alsóerdősor utca 14-16.)
Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Szakképző Iskola és Pedagógiai Szakmai Szolgáltató Intézet (1035 Budapest Raktár utca 1.)
Altisz Alapítványi Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium (1101 Budapest Kismartoni út 1-3.)
Amerikai Alapítványi Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Szakképző Iskola (1075 Budapest Wesselényi utca 44.)
Amerikai Nemzetközi Iskola Budapest (1121 Budapest Kakukk utca 1-3.)
Arany János Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola (1072 Budapest Nyár utca 9.)
Aréna Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképző Iskola (1088 Budapest Vas utca 16)
Atalanta Üzleti Szakközépiskola (1083 Budapest Jázmin utca 10.)
Athéné Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző Szakközépiskola (1073 Budapest Erzsébet körút 7.)
Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium (1022 Budapest Lorántffy Zsuzsanna utca 3.)
Bánfalvy Ági Színészképző Szakközépiskola (1146 Budapest Cházár András utca 10.)
Bánki Donát Közlekedésgépészeti Szakközépiskola és Szakiskola (1138 Budapest Váci út 179-183.)
Baross Imre Artistaképző Szakközépiskola és Szakiskola (1071 Budapest Városligeti fasor 3.)
Bartók Béla Zeneművészeti Szakközépiskola és Gimnázium, a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Gyakorlóiskolája (1065 Budapest Nagymező utca 1.)
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium (1039 Budapest Csobánka tér 7.)
Békésy György Szakközépiskola (1174 Budapest Széchenyi utca 9-11.)
Belvárosi Tanoda Alapítványi Gimnázium és Szakközépiskola (1056 Budapest Irányi utca 19-23.)
Benedek Elek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola (1201 Budapest Magyarok Nagyasszonya tér 22.)
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium (1043 Budapest Nyár utca 4.)
Berzeviczy Gergely Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola (1047 Budapest Baross utca 72.)
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium (1115 Budapest Bartók Béla út 141.)
Bethlen Gábor Szakközépiskola (1157 Budapest Árendás köz 8.)
Biztosítási Oktatási Intézet Fejlesztési Alapítvány Szakközépiskola (1094 Budapest Balázs Béla utca 18)
BKF Szakközépiskola (1148 Budapest Nagy Lajos király útja 1-9.)
Bláthy Ottó Titusz Informatikai Szakközépiskola (1032 Budapest Bécsi út 134.)
BME Két Tanítási Nyelvű Gimnázium (1111 Budapest Egry József utca 3-11.)
Bókay János Humán Szakközépiskola (1086 Budapest Csobánc utca 1.)
Bolgár Nyelvoktató Nemzetiségi Iskola (1062 Budapest Bajza utca 44.)
Bolyai János Műszaki Szakközépiskola és Kollégium (1134 Budapest Váci út 21.)
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Sportiskola (1107 Budapest Száva utca 1.)
Britannica Angolnyelvű Nemzetközi Óvoda Általános Iskola és Gimnázium (1121 Budapest Kakukk utca 1-3)
British International School Alapítványi Óvoda, Általános- és Középiskola (1037 Budapest Kiscelli köz 17.)
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium (1114 Budapest Villányi út 27.)
Budai Középiskola (1126 Budapest Márvány utca 32.)
Budai Rajziskola-Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Szakközépiskola (1123 Budapest Alkotás utca 45.)
Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium (1012 Budapest Attila út 135-137.)
Budapest I. Kerületi Petőfi Sándor Gimnázium (1013 Budapest Attila út 43.)
Budapest I. Kerületi Szilágyi Erzsébet Gimnázium (1016 Budapest Mészáros utca 5-7.)
Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium (1015 Budapest Toldy Ferenc utca 9.)
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium (1024 Budapest Keleti Károly utca 37.)
Budapest II. Kerületi Móricz Zsigmond Gimnázium (1025 Budapest Törökvész út 48-54.)
Budapest II. Kerületi Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium (1026 Budapest Pasaréti út 191-193.)
Budapest III. Kerületi Csalogány Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Kollégium és Gyermekotthon (1034 Budapest San Marco utca 48-50.)
Budapest III. Kerületi Kerék Általános Iskola és Gimnázium (1035 Budapest Kerék utca 18-20.)
Budapest IV. Kerületi Babits Mihály Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium (1048 Budapest Tóth Aladár utca 16-20.)
Budapest IX. Kerületi Leövey Klára Gimnázium és Szakközépiskola (1096 Budapest Vendel utca 1.)
Budapest IX. Kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola és Gimnázium (1093 Budapest Lónyay utca 4/c-8.)
Budapest IX. Kerületi Telepy Károly Testnevelési Általános Iskola és Gimnázium (1096 Budapest Telepy utca 17.)
Budapest IX. Kerületi Weöres Sándor Általános Iskola és Gimnázium (1098 Budapest Lobogó utca 1. U. 1.)
Budapest Táncművészeti Szakközépiskola, Kortárs Művészeti Gimnázium és Alapfokú Művészeti Intézmény, a Budapest Kortárstánc Főiskola Gyakorlóiskolája (1036 Budapest Perc utca 2.)
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium (1053 Budapest Reáltanoda utca 7.)
Budapest V. Kerületi Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium (1054 Budapest Szemere utca 5)
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium (1063 Budapest Munkácsy Mihály utca 26.)
Budapest VI. Kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium (1063 Budapest Szinyei Merse utca 7-9.)
Budapest VIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Gimnázium (1085 Budapest Horánszky utca 11.)
Budapest X. Kerületi Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Budapest XIII. Kerületi Ady Endre Gimnázium (1139 Budapest Röppentyű utca 62.)
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium (1133 Budapest Kárpát utca 49-53.)
Budapest XIII. Tankerülete Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium (1139 Budapest Lomb utca 1-7.)
Budapest XIV. Kerületi Álmos Vezér Gimnázium és Általános iskola (1144 Budapest Álmos vezér tér 9.)
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium (1146 Budapest Ajtósi Dürer sor 15.)
Budapest XIV. Kerületi Szent István Király Zeneművészeti Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola (1145 Budapest Columbus utca 11.)
Budapest XIV. Kerületi Teleki Blanka Gimnázium (1146 Budapest Ajtósi Dürer sor 37.)
Budapest XV. Kerületi Dózsa György Gimnázium és Táncművészeti Szakközépiskola (1151 Budapest Fő út 70.)
Budapest XV. Kerületi László Gyula Gimnázium és Általános Iskola (1157 Budapest Kavicsos köz 4.)
Budapest XVI. Kerületi Szerb Antal Gimnázium (1164 Budapest Batthyány Ilona utca 12.)
Budapest XVI. Kerületi Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium (1165 Budapest Táncsics utca 7-9.)
Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium (1174 Budapest Széchenyi utca 1-7.)
Budapest XVII. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium (1173 Budapest Akácvirág utca 49.)
Budapest XVIII. Kerületi SOFI Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény (1181 Budapest Kondor Béla Sétány 4.)
Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei, Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium (1181 Budapest Vörösmarty Mihály utca 64.)
Budapest XX. Kerületi Kossuth Lajos Gimnázium (1204 Budapest Ady Endre utca 142.)
Budapest XX. Kerületi Nagy László Általános Iskola és Gimnázium (1203 Budapest János utca 4.)
Budapest XX. Kerületi Német Nemzetiségi Gimnázium és Kollégium (1203 Budapest Serény utca 1.)
Budapest XXII. Kerületi Budai Nagy Antal Gimnázium (1221 Budapest Anna utca 13-15.)
Budapest XXII. Kerületi Kempelen Farkas Gimnázium (1223 Budapest Közgazdász utca 9-11.)
Budapest XXII. Kerületi Kozmutza Flóra Általános Iskola, Előkészítő Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény (1223 Budapest Kápolna utca 2-4.)
Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium (1071 Budapest Városligeti fasor 17-21.)
Budapesti Bárczi Gusztáv Óvoda, Általános Iskola és Készségfejlesztő Speciális Szakiskola (1082 Budapest Üllői út 76.)
Budapesti Divatiskola Divat-Stílustervező Művészeti Szakközépiskola (1055 Budapest Honvéd utca 22/A)
Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium (1015 Budapest Szabó Ilonka utca 2-4.)
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium (1082 Budapest Horváth Mihály tér 8.)
Budapesti Kézművesipari Szakképző Iskola (1082 Budapest Práter utca 31.)
Budapesti Kolping Katolikus Általános Iskola, Gimnázium és Sportgimnázium (1134 Budapest Huba utca 6.)
Budapesti Montessori Általános Iskola és Gimnázium (1203 Budapest Kálmán utca 15.)
Budapesti Osztrák Iskola - Osztrák Felsőreál Gimnázium (1126 Budapest Orbánhegyi út 39-45.)
Budapesti Ward Mária Gimnázium (1056 Budapest Molnár utca 4.)
Budenz József Alapítványi Gimnázium (1021 Budapest Budenz utca 20-22.)
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium (1021 Budapest Budenz József utca 20-22.)
Burattino Általános és Szakképző Iskola, Gyermekotthon (1212 Budapest Táncsics Mihály utca 27-29.)
BZSH Scheiber Sándor Gimnázium, és Általános Iskola (1145 Budapest Laky Adolf utca 38-40.)
CDM Számítástechnikai Szakközépiskola (1027 Budapest Medve utca 5-7.)
Centenáriumi Általános Iskola és Szakiskola (1165 Budapest Sasvár utca 101.)
Cilinder Alapfokú Művészeti Iskola és Művészeti Szakközépiskola (1212 Budapest Táncsics Mihály utca 27-29)
Cinkotai Szakközépiskola (1164 Budapest Georgina utca 23.)
Comenius Szakiskola és Gazdasági Szakközépiskola (1107 Budapest Üllői út 132.)
Computer School Informatikai és Gazdasági Szakképző Iskola (1087 Budapest Százados út 8-10.)
Corvin Mátyás Gimnázium és Szakközépiskola (1165 Budapest Mátyás király tér 4.)
Csanádi Árpád Általános Iskola, Sportiskola, Középiskola és Pedagógiai Intézet (1143 Budapest Őrnagy utca 5-7.)
Csepel-sziget Általános és Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola (1212 Budapest Széchenyi út 93)
Csete Balázs Szakközépiskola (1215 Budapest Csete Balázs utca 6-8.)
Csik Ferenc Általános Iskola és Gimnázium (1027 Budapest Medve utca 5-7.)
Csonka János Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola (1165 Budapest Arany János utca 55.)
Deák Téri Evangélikus Gimnázium (1052 Budapest Sütő utca 1.)
Dió Általános Iskola, Előkészítő Szakiskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Kollégium és Gyermekotthon (1098 Budapest Friss utca 2.)
Dobos C. József Vendéglátóipari Szakképző Iskola (1134 Budapest Huba utca 7.)
Dr. Török Béla Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Kollégium (1142 Budapest Rákospatak utca 101.)
Drégelyvár Gimnázium Esti Tagozat (1148 Budapest Ajtósi Dürer sor 15)
Drégelyvár Szakközépiskola (1146 Budapest Ajtósi Dürer sor 19-21.)
EFEB Üzleti Szakközépiskola (1139 Budapest FRANGEPÁN utca 19.)
Egressy Gábor Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola (1149 Budapest Egressy út 71.)
ELITE Kozmetikusképző Alapítványi Szakképző Iskola (1143 Budapest Stefánia út 63/c. 1/9.)
ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium (1053 Budapest Papnövelde utca 4-6.)
ELTE Gyakorló Általános Iskola és Középiskola (1126 Budapest Kiss János altábornagy utca 42-44.)
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium (1146 Budapest Cházár András utca 10.)
ELTE Trefort Ágoston Gyakorlóiskola Hatévfolyamos Gimnázium (1088 Budapest Trefort utca 8.)
Eötvös Loránd Szakközépiskola és Szakiskola (1204 Budapest Török Flóris utca 89.)
Erzsébet Királyné Szépészeti Szakközépiskola (1203 Budapest Kossuth Lajos utca 35.)
Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola, Szakiskola és Szakközépiskola (1073 Budapest Kertész utca 30.)
Erzsébetvárosi Reform Gimnázium (1074 Budapest Szövetség utca 35.)
ETÜD Alapfokú Művészetoktatási Iskola és Zeneművészeti Szakközépiskola (1067 Budapest Csengery utca 68.)
Euro-Contact Business School Menedzserképző Szakközépiskola (1027 Budapest Fő utca 68.)
Eurokonform Szakoktatási Alapítvány Vállalkozói Szakközépiskolája és Szakiskolája (1077 Budapest Rózsa utca 22.)
Európa 2000 Turisztika-Vendéglátó, Film és Kommunikációs Középiskola, Szakképző Iskola (1143 Budapest Gizella út 42-44.)
Európa Alapítvány Középfokú Intézet Gimnázium (1136 Budapest Balzac utca 7.)
Európa Alapítvány Központi Intézet Szakközépiskola és Szakiskola (1136 Budapest Kresz Géza utca 33.)
Európai Üzleti Polytechnikum Szakképző Iskola (1119 Budapest Rátz László utca 3-7.)
Facultas Humán Gimnázium (1078 Budapest Hernád út 42-46)
Fáy András Közlekedésgépészeti, Műszaki Szakközépiskola (1095 Budapest Mester utca 60-62.)
Fekete István Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola (1126 Budapest Orbánhegyi út 7.)
Felnőtt Oktatási Központ és Gimnázium (1161 Budapest Gelléri utca 15)
Fitness Akadémia Szakközépiskola (1139 Budapest Frangepán utca 50-56.)
Fodor József Szakképző Iskola (1214 Budapest Tejút utca 10-12.)
Forrai Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium a Magyarországi Metodista Egyház fenntartásában (1139 Budapest Lomb utca 41.)
Ganz Ábrahám Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola és Szakiskola (1195 Budapest Üllői út 303.)
Garabonciás Kommunikációs és Üzleti Szakközépiskola (1074 Budapest Szövetség utca 35.)
Gennaro Verolino Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Kollégium és Gyermekotthon (1121 Budapest Hegyhát út 19.)
GéS Alapítványi Gimnázium és Szakképző Iskola (1088 Budapest Mikszáth Kálmán tér 1.)
Giorgio Perlasca Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola (1106 Budapest Maglódi út 8.)
GNM Színitanoda Egyesület Művészeti Szakközépiskola (1084 Budapest Német utca 14.)
Gourmand Vendéglátó-ipari, Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakképző Iskola (1165 Budapest Veres Péter út 102.)
Göllesz Viktor Óvoda, Általános Iskola, Előkészítő Szakiskola, és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény (1164 Budapest Szabadföld út 7.)
Greater Grace Nemzetközi Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium (1125 Budapest Szilágyi Erzsébet fasor 22/b.)
GtB Szakképző Iskola (1039 Budapest Pais Dezső utca 1-3.)
Gundel Károly Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakképző Iskola (1097 Budapest Ecseri út 7.)
Gustave Eiffel Francia Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium (1029 Budapest Máriaremetei út 193-199.)
Gutenberg János Könyvkereskedelmi Szakközépiskola (1133 Budapest Váci út 100.)
Gyermekház Általános Iskola, Gimnázium, Kereskedelmi, Vendéglátó, Idegenforgalmi, Informatikai Sport és Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény (1062 Budapest Bajza utca 26.)
Gyurkovics Tibor Általános Iskola, Előkészítő Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény (1172 Budapest Naplás út 60.)
Haj-Tan Fodrászokat és Kozmetikusokat Oktató Szakképző Iskola (1171 Budapest Pesti út 368.)
Hallássérültek Óvodája, Általános Iskolája, Speciális Szakiskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye és Kollégiuma (1147 Budapest Cinkotai út 125-137.)
Harsányi János Szakközépiskola és Szakiskola (1091 Budapest Ifjúmunkás utca 31.)
Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium (1144 Budapest Kántorné sétány 1-3.)
Hriszto Botev Bolgár-Magyar Általános Iskola és Gimnázium (1062 Budapest Bajza utca 44.)
Hunfalvy János Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági és Kereskedelmi Szakközépiskola (1011 Budapest Ponty utca 3.)
II. Rákóczi Ferenc Közgazdasági Szakközépiskola (1075 Budapest Wesselényi utca 38.)
Innovációs Szakképző, Továbbképző Iskola Központ és Gimnázium (1153 Budapest Bocskai utca 70.)
Jaschik Álmos Művészeti Szakközépiskola (1097 Budapest Illatos út 2-4.)
Jedlik Ányos Gimnázium (1212 Budapest Táncsics Mihály utca 92.)
Jelky András Iparművészeti Szakközépiskola (1084 Budapest Rákóczi tér 4.)
Jerikó Keresztény Humán Gimnázium és Pedagógiai Szakközépiskola (1194 Budapest Szegfű utca 10.)
Kaesz Gyula Faipari Szakközépiskola és Szakiskola (1149 Budapest Egressy út 36.)
Kalyi Jag Roma Nemzetiségi Szakiskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási, Felnőttoktatási Intézmény (1062 Budapest Bajza utca 53.)
Kanizsay Dorottya Egészségügyi Szakképző Iskola (1043 Budapest Kassai utca 24/a.)
Karinthy Frigyes Gimnázium (1183 Budapest Thököly út 7.)
Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola (1139 Budapest Váci út 89.)
KarrierSuli Gimnázium és Szakképző Iskola (1149 Budapest Angol utca 36.)
Katona József Szakközépiskola és Felnőttoktatási Gimnázium (1138 Budapest Váci út 107.)
Keleti István Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Művészeti Szakközépiskola (1068 Budapest Rippl Rónai utca 26.)
Keleti Károly Közgazdasági Szakközépiskola (1106 Budapest Gyakorló utca 21-23.)
Kelta Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola (1039 Budapest Zipernowsky Károly utca 4.)
Képző és Iparművészeti Szakközépiskola és Kollégium (1093 Budapest Török Pál utca 1.)
Kispesti Deák Ferenc Gimnázium (1192 Budapest Gutenberg körút 6.)
Kispesti Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnázium (1191 Budapest Simonyi Zsigmond utca 33.)
Kispesti Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium (1193 Budapest Vécsey utca 9-13.)
KIVI Baptista Kereskedelmi, Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Szakközép- és Szakiskola (1147 Budapest Telepes utca 22.)
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium (1028 Budapest Szabadság utca 23.)
Klebelsberg Kuno Szakközépiskola (1115 Budapest Fehérvári út 87)
Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola (1022 Budapest Marczibányi tér 1.)
Kodály Zoltán Magyar Kórusiskola Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola (1015 Budapest Toldy Ferenc utca 28-30.)
Kontyfa Középiskola, Szakiskola és Általános Iskola (1156 Budapest Kontyfa utca 5.)
Kopint-Datorg Konjunktúra Kutatási Alapítvány Gazdaságfejlesztési Szakközépiskola (1065 Budapest Nagymező utca 37-39.)
Kossuth Lajos Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskola (1211 Budapest Kossuth Lajos utca 12.)
KOTK Külgazdasági Szakközépiskola (1074 Budapest Szövetség utca 37.)
Kovács Pál Gimnázium (1153 Budapest Rädda Barnen utca 20.)
Kozma Lajos Faipari Szakközépiskola (1041 Budapest Deák Ferenc utca 40.)
Kőbányai Komplex Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Speciális Szakiskola (1107 Budapest Gém utca 5-7.)
Kőbányai Szent László Gimnázium (1102 Budapest Kőrösi Csoma Sándor út 28-34.)
Kőbányai Zenei Stúdió Magyar Zeneművészek és Táncművészek Szakszervezete Művészeti Szakképző Iskolája (1103 Budapest Cserkesz utca 39.)
Kőrösi Csoma Sándor Két Tanítási Nyelvű Baptista Gimnázium (1033 Budapest Szentendrei út 83.)
Kövessi Erzsébet Baptista Szakközépiskola, Szakiskola és Gimnázium (1089 Budapest Dugonics utca 17-21.)
Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium és Szakközépiskola (1096 Budapest Vendel utca 3.)
Kürt Alapítványi Gimnázium (1117 Budapest Bogdánfy Ödön utca 5/b.)
Lágymányosi Bárdos Lajos Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium (1117 Budapest Baranyai utca 16-18.)
Lakatos Menyhért Általános Iskola és Gimnázium (1086 Budapest Bauer Sándor utca 6-8.)
Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola,Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola (1121 Budapest Budakeszi út 48.)
Lengyel Nemzetiségi Nyelvoktató Iskola (1102 Budapest Állomás utca 10)
Leonardo Gimnázium és Szakképző Iskola (1201 Budapest Vörösmarty utca 128.)
Leövey Klára Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola (1081 Budapest Bezerédj utca 16/a.)
LIA Alapítványi Óvoda és Szakközépiskola (1012 Budapest Kosciuszkó Tádé utca 3.)
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Hangszerészképző Szakközépiskola (1064 Budapest Vörösmarty utca 35.)
Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium (1092 Budapest Kinizsi utca 1-7.)
Madách Musical Tánc-és Zeneművészeti Alapfokú Művészeti Iskola és Szakközépiskola (1149 Budapest Angol utca 75)
Magyar Gyula Kertészeti Szakközépiskola és Szakiskola (1106 Budapest Maglódi út 8.)
Magyar Hajózási Szakközépiskola és Szakiskola (1131 Budapest Jász utca 155.)
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Szociális Gondozó és Ápolóképző Szakiskola (1033 Budapest Miklós utca 32.)
Magyar Táncművészeti Főiskola (1145 Budapest Columbus utca 87-89.)
Magyar Üzletemberképző Szakközépiskola (1051 Budapest Sas utca 25.)
MAMI Magyar Motorkerékpár Szakközépiskola és Szakiskola (1149 Budapest Angol utca 36.)
Mándy Iván Szakképző Iskola és Speciális Szakiskola (1089 Budapest Elnök utca 3.)
Mechatronikai Szakközépiskola (1118 Budapest Rétköz utca 39.)
META-Don Bosco Szakközépiskola (1119 Budapest Mérnök utca 39.)
Minerva Érettségizettek Szakközépiskolája (1132 Budapest Kresz Géza utca 20/a)
MINERVA GIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA (1085 Budapest Horánszky utca 18.)
Modell Divatiskola, Iparművészeti, Ruha- és Bőripari Szakközépiskola és Szakiskola (1133 Budapest Vág utca 12-14.)
Montessori Erzsébetvárosi Gimnázium (1071 Budapest Damjanich utca 6.)
MOSZI Ipartestületi Szakközép- és Szakiskola (1074 Budapest Hársfa utca 12.)
Mozgásjavító Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Kollégium (1145 Budapest Mexikói út 59-60.)
Mozgássérültek Pető András Nevelőképző és Nevelőintézetének Gyakorló Óvodája, Általános Iskolája, Kollégiuma, Előkészítő Szakiskolája és Egységes Konduktív Módszertani Intézete (1125 Budapest Kútvölgyi út 6.)
Mustármag Keresztény Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium (1038 Budapest Templom utca 5.)
Nagy-Szivárvány Gimnázium, Szakképző Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény (1204 Budapest Pöltenberg utca 10-12.)
Nemes Nagy Ágnes Művészeti Szakközépiskola (1115 Budapest Thallóczy Lajos utca 1.)
Németh László Gimnázium (1131 Budapest Nővér utca 15-17.)
Népi Mesterségek és Művészetek Szakközépiskolája (1203 Budapest Ónodi utca 14.)
Neumann János Számítástechnikai Szakközépiskola (1144 Budapest Kerepesi út 124.)
Nikola Tesla Szerb Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium (1074 Budapest Rózsák tere 6-7.)
Novus Gimnázium, Szakközépiskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény (1097 Budapest Vágóhíd utca 31-33.)
Óbudai Árpád Gimnázium (1034 Budapest Nagyszombat utca 19.)
Óbudai Gimnázium (1033 Budapest Szentlélek tér 10.)
Óbudai Képzőművészeti Szakképző Iskola (1031 Budapest Kalászi utca 5-7.)
Óbudai Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola (1037 Budapest Bécsi út 375.)
Oktatóház Európai Szakképző Iskola (1188 Budapest Podhorszky utca 9.)
ORCHIDEA Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda,Általános Iskola és Gimnázium (1139 Budapest Hajdú utca 18-24)
Oroszországi Föderáció Magyarországi Nagykövetség Mellett Működő Általános Iskola és Gimnázium (1135 Budapest Vágány utca 12-14)
Öveges József Szakközépiskola és Szakiskola (1117 Budapest Fehérvári út 10.)
Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnázium (1173 Budapest Pesti út 84.)
Pasaréti Gimnázium (1022 Budapest Lóczy Lajos utca 11.)
Pataky István Híradásipari és Informatikai Szakközépiskola (1101 Budapest Salgótarjáni út 53/b.)
Patrona Hungariae Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium és Alapfokú Művészeti Iskola (1092 Budapest Knézich utca 3-13.)
Paulay Alapítványi Középiskola (1154 Budapest Kozák tér 13-16.)
Pázmány Péter Gimnázium (1031 Budapest Gladiátor utca 19)
Pesterzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola (1201 Budapest Vörösmarty utca 30.)
Pesthidegkúti Waldorf Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola (1028 Budapest Kossuth L. utca 15-17.)
Pesti Barnabás Élelmiszeripari Szakképző Iskola (1062 Budapest Andrássy út 63-65.)
Pesti Magyar Színiakadémia Művészeti Szakközépiskola (1077 Budapest Hevesi tér 4.)
Pesti Regionális Waldorf Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola (1048 Budapest Lakkozó utca 1-5.)
Pestszentlőrinci Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola (1184 Budapest Hengersor utca 34.)
Pestszentlőrinc-Pestszentimrei Felnőttek Gimnáziuma (1181 Budapest Kondor Béla sétány 10.)
Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakközépiskola (1146 Budapest Thököly út 48-54.)
Piarista Gimnázium (1052 Budapest Piarista utca 1.)
PKT Közép-európai Szakközépiskola és Szakiskola (1056 Budapest Váci utca 47.)
Pogány Frigyes Szakközépiskola (1183 Budapest Thököly út 11.)
PROTOSZ Idegenforgalmi és Protokoll Szakközépiskola (1149 Budapest Angol utca 36.)
Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakközépiskola (1097 Budapest Gyáli út 22.)
Qualitas Középiskola (1237 Budapest Tartsay V. utca 28.)
Rajkó-Talentum Nemzeti Kisebbségi Alapfokú Művészeti Iskola, Táncművészeti és Zeneművészeti Szakképző Iskola (1074 Budapest Rotterbiller utca 16-22.)
Raoul Wallenberg Szakközépiskola és Szakiskola (1083 Budapest Ludovika tér 1.)
Ring Szakképző Iskola (1114 Budapest Vásárhelyi Pál utca 4-6.)
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium (1124 Budapest Meredek utca 1.)
Schulek Frigyes Két Tanítási Nyelvű Építőipari Szakközépiskola (1087 Budapest Mosonyi utca 6.)
SEK BUDAPEST Óvoda Általános Iskola és Gimnázium (1021 Budapest Hűvösvölgyi út 131.)
Semmelweis Egyetem Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (1125 Budapest Diana utca 35-37.)
Semmelweis Ignác Humán Szakképző Iskola (1194 Budapest Csengő utca 1.)
Semper Studio Felnőttek Általános Iskolája és Gimnáziuma (1033 Budapest Szérűskert utca 40.)
Shakespeare Színművészeti Akadémia Szakközépiskola (1077 Budapest Rottenbiller utca 64.)
Soós István Borászati Szakképző Iskola (1221 Budapest Kossuth Lajos utca 83.)
Sylvester János Református Gimnázium, Szakközépiskola és Szakképző Intézmény (1149 Budapest Pillangó park 3-5.)
Szakkay József Szakközépiskola (1088 Budapest Baross utca 127.)
SZÁMALK-Szalézi Szakközépiskola (1119 Budapest Fejér Lipót utca 70.)
Szamos Mátyás Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola (1211 Budapest Petőfi tér 1.)
Száraznád Általános Iskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola (1156 Budapest Pattogós utca 6-8.)
Szász Ferenc Kereskedelmi Szakközépiskola és Szakiskola (1087 Budapest Szörény utca 2-4.)
Széchenyi István Kereskedelmi Szakközépiskola (1088 Budapest Vas utca 9-11.)
SZEGÉNYEKET ÉS RÁSZORULTAKAT SEGÍTŐ KÖZHASZNÚ ALAPÍTVÁNY OKTATÁSI KÖZPONTJA (1095 Budapest SOROKSÁRI út 75-77)
Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium (1024 Budapest Ady Endre utca 3.)
Szent Benedek Óvoda, Általános Iskola és Két Tanítási Nyelvű Gimnázium (1116 Budapest Mezőkövesd utca 10.)
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium (1016 Budapest Gellérthegy utca 7.)
Szent György Média és Informatikai Szakközépiskola (1096 Budapest Lenhossék utca 24.)
Szent István Közgazdasági Szakközépiskola és Kollégium (1095 Budapest Mester utca 56-58.)
Szent Margit Gimnázium (1114 Budapest Villányi út 5-7.)
Szépmíves Szakképző Iskola (1153 Budapest Bocskai utca 70-72.)
Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium (1097 Budapest Timót utca 3.)
Szinapszis Szakképző Iskola (1114 Budapest Vásárhelyi Pál utca 4-6.)
Szinergia Üzleti Szakképző Iskola (1073 Budapest Erzsébet körút 39.)
Színház, Film és Média Szakközépiskola (1085 Budapest Horánszky utca 20.)
Szókratész Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola (1111 Budapest Bertalan Lajos utca 22.)
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium (1183 Budapest Kossuth tér 2)
Tamási Áron Általános Iskola és Német Két Tannyelvű Nemzetiségi Gimnázium (1124 Budapest Mártonhegyi út 34.)
TANEXT Akadémia Szakközépiskola, Szakiskola és Speciális Szakiskola (1107 Budapest Üllői út 132.)
Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskola (1095 Budapest Mester utca 23.)
Terézvárosi Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola (1064 Budapest Szondy utca 41.)
Than Károly Ökoiskola, Gimnázium, Szakközépiskola és Szakiskola (1023 Budapest Lajos utca 1-5.)
THÉBA Művészeti Szakközépiskola (1171 Budapest Nagyszentmiklósi utca 53.)
Thomas Mann Gymnasium-Deutsche Schule Budapest, Budapesti Német Általános Iskola és Gimnázium (1121 Budapest Cinege utca 8/c.)
Tomori Pál Magyar-Angol Két tanítási nyelvű Közgazdasági Szakközépiskola (1223 Budapest Művelődés utca 21-27.)
Trefort Ágoston Két Tanítási Nyelvű Szakközépiskola (1191 Budapest Kossuth tér 12.)
Tüskevár Általános Iskola, Szakközépiskola és Gimnázium (1121 Budapest Konkoly-Thege Miklós út 21)
Újbudai József Attila Gimnázium (1117 Budapest Váli utca 1.)
Újbudai Montágh Imre Általános Iskola, Óvoda, Fejlesztő Nevelés-oktatást Végző Iskola és Készségfejlesztő Speciális Szakiskola (1119 Budapest Fogócska utca 4.)
Újbudai Petőfi Sándor Általános Iskola (1116 Budapest Kiskőrös utca 1.)
Újbudai Speciális Szakiskola (1119 Budapest Leiningen utca 27-35.)
Újbudai Széchenyi István Gimnázium (1118 Budapest Rimaszombati út 2-4.)
Újpesti Bródy Imre Gimnázium (1047 Budapest Langlet Waldemár utca 3-5.)
Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium (1048 Budapest Bőrfestő utca 5-9.)
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola (1041 Budapest Görgey Artúr út 26.)
Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium (1043 Budapest Tanoda tér 1.)
Út a Harmadik Évezredbe Kemény János Műszaki és Kereskedelmi Szakközépiskola (1146 Budapest Ajtósi Dürer sor 19-21.)
Vakok Óvodája, Általános Iskolája, Speciális Szakiskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye, Kollégiuma és Gyermekotthona (1146 Budapest Ajtósi Dürer sor 39.)
Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola és Szakiskola (1039 Budapest Hatvany Lajos utca 7.)
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola (1122 Budapest Városmajor utca 71.)
Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakközépiskola (1212 Budapest Széchenyi utca 95.)
Vendéglátó, Idegenforgalmi és Kereskedelmi Középiskola és Szakiskola (1078 Budapest Hernád utca 3.)
Verebély László Szakközépiskola és Szakiskola (1139 Budapest Üteg utca 15.)
Veres Pálné Gimnázium (1053 Budapest Veres Pálné utca 36-38.)
VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium (1073 Budapest Barcsay utca 5.)
Vm Közép-Magyarországi Agrár-Szakképző Központ, Bercsényi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (1106 Budapest Maglódi út 4/b.)
Weiner Leó Zenei Alapfokú Művészeti Iskola és Zeneművészeti Szakközépiskola (1112 Budapest Neszmélyi út 30.)
Weiss Manfréd Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium (1211 Budapest Tanműhely köz 7.)
Wesley János Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Gimnázium (1101 Budapest MÁV-telep 38 )
Wesley Kincsei Általános Iskola és Gimnázium (1188 Budapest Podhorszky utca 51-55.)
Wesselényi Miklós Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola (1149 Budapest Várna utca 23.)
Xántus János Két Tanítási Nyelvű, Gyakorló Gimnázium és Idegenforgalmi Szakközépiskola, Szakiskola és Szakképző Iskola (1055 Budapest Markó utca 18-20.)
Ybl Miklós Építőipari Szakképző Iskola (1149 Budapest Várna utca 21/b.)
Zöld Kakas Líceum Mentálhigiénés Szakközépiskola, Szakiskola és Gimnázium (1091 Budapest Hurok utca 11.)